KSIĘGOWOŚĆ                                                                                                                  PROFESJONALNA                                        

         

Biurokrata sp. z o.o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży księgowej, dzięki temu zdobyta wiedza umożliwia podejmowanie właściwych i korzystnych dla naszych Klientów decyzji. Duże doświadczenie w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pozwala brać pełną odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Do finansów i powierzanych nam obowiązków podchodzimy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem. Spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów jest dla nas priorytetem.

Prezesem Zarządu spółki jest Barbara Sazon , posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla podmiotów gospodarczych różnego rodzaju.

Biuro specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów podatkowo-księgowych. Dotyczą one podmiotów, które pomimo obowiązku prowadzenia ewidencji rachunkowej nigdy tego nie robiły. Pomagamy w sytuacji gdzie Klient ma świadomość, że w jego ewidencji występują nieprawidłowości (odkryje wcześniejsze błędy lub braki). Wszelki zaległości wyprowadzamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Każdorazowe podjęcie zlecenia wyprowadzenia zaległości, związane jest z koniecznością dokonania audytu dokumentacji Klienta. Przegląd dokumentów jest przeprowadzany pod kątem możliwości i czasochłonności wykonania prawidłowej ewidencji. Cena za całe zlecenie jest ustalana indywidualnie w oparciu o okres oraz liczbę dokumentów i stopień skomplikowania sprawy.

Prowadzimy w imieniu Klienta korespondencje z ZUS i US w sprawach zaległości - wyjaśniamy, składamy pisma i korekty niezbędnych dokumentów aż do całkowitego zakończenia postępowań.

Do odpowiedniej komunikacji z naszymi Klientami przykładamy ogromną wagę, dlatego opieramy ją na życzliwości i zrozumieniu. Naszym wspólnym celem jest dążenie do sukcesu w biznesie.

Rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków to filary naszej pracy, w którą zawsze maksymalnie się angażujemy. Dzięki elastycznemu podejściu do powierzanych nam zadań nasi Klienci mają gwarancję doboru usług w pełni odpowiadających ich potrzebom.

Gdynia ul.Derdowskiego 7 lok.129/116